Zwarte Steen bokaal 2018

Dit jaar gehouden in de Rank te Genemuiden.
De organiserende vereniging O en O uit Genemuiden  had het geweldig goed georganiseerd. Iedereen werd voorzien van de gratis koffie en de nodige hapjes.
De bokaal werd gewonnen door Genemuiden die alle wedstrijden had gewonnen.
Tweede werd DSS Zwartsluis gevolgd door Steenwijk en st Jansklooster.

Deelnemers:

 

Bord nr. O&O Genemuiden DSS Zwartsluis
1 Willem Speksnijder Roelof Jan Breman
2 Piet Visscher Henk Boers
3 Henk Klasen Jacob Lok
4 Egbert Sluiter Rudie Moorman
5 Siem van Dalfsen Klaas Wobben
6 Gerrit Jan Beldman Anton Visscher
7 Erwin Meiresonne Anne de Jong
8 Jan Willem van Dijk Folkert de Jong
Bord nr. Damclub Steenwijk Van Dalen Glas St. Jansklooster
1 Jan van Vliet Lute Voerman
2 John Folkers Cor Boxum
3 Aart Robbertsen Wim Bovendeur
4 Hans Dikken Geert Boxum
5 Erik Zomer K. van den Heuvel
6 Gerard Kroese H. van den Berg
7 Henry Klaseboer J. Bergkamp
8 Leanne Klaseboer Jarco Klaseboer

Uitslagen:

 

Eerste ronde

   
       
           
Bord nr. O&O Genemuiden DSS Zwartsluis Uitslag
1 Willem Speksnijder Roelof Jan Breman 1 1
2 Piet Visscher Henk Boers 1 1
3 Henk Klasen Jacob Lok 2 0
4 Egbert Sluiter Rudie Moorman 2 0
5 Siem van Dalfsen Klaas Wobben 2 0
6 Gerrit Jan Beldman Anton Visscher 1 1
7 Erwin Meiresonne Anne de Jong 2 0
8 Jan Willem van Dijk Folkert de Jong 2 0
      Totaal 13 3
           
           
           
Bord nr. Damclub Steenwijk Van Dalen Glas St. Jansklooster Uitslag
1 Jan van Vliet Lute Voerman 1 1
2 John Folkers Cor Boxum 2 0
3 Aart Robbertsen Wim Bovendeur 1 1
4 Hans Dikken Geert Boxum 2 0
5 Erik Zomer K. van den Heuvel 2 0
6 Gerard Kroese H. van den Berg 2 0
7 Henry Klaseboer J. Bergkamp 2 0
8 Leanne Klaseboer Jarco Klaseboer 0 2
      Totaal 12 4
           
 

2e ronde

Bord nr. DSS Zwartsluis Damclub Steenwijk Uitslag
1 Roelof Jan Breman Jan van Vliet 2 0
2 Henk Boers John Folkers 1 1
3 Jacob Lok Aart Robbertsen 0 2
4 Rudie Moorman Hans Dikken 1 1
5 Klaas Wobben Erik Zomer 2 0
6 Anton Visscher Gerard Kroese 0 2
7 Anne de Jong Henry Klaseboer 1 1
8 Folkert de Jong Leanne Klaseboer 2 0
Totaal 9 7
     
Bord nr. Van Dalen Glas St. Jansklooster O&O Genemuiden Uitslag
1 Lute Voerman Willem Speksnijder 1 1
2 Cor Boxum Piet Visscher 0 2
3 Wim Bovendeur Henk Klasen 0 2
4 Geert Boxum Egbert Sluiter 0 2
5 K. van den Heuvel Siem van Dalfsen 2 0
6 H. van den Berg Gerrit Jan Beldman 0 2
7 J. Bergkamp Erwin Meiresonne 1 1
8 Jarco Klaseboer Jan Willem van Dijk 0 2
Totaal 4 12
     

3e ronde:

Bord nr. Damclub Steenwijk O&O Genemuiden Uitslag
1 Jan van Vliet Willem Speksnijder 0 2
2 John Folkers Piet Visscher 0 2
3 Aart Robbertsen Henk Klasen 2 0
4 Hans Dikken Egbert Sluiter 1 1
5 Erik Zomer Siem van Dalfsen 1 1
6 Gerard Kroese Gerrit Jan Beldman 2 0
7 Henry Klaseboer Erwin Meiresonne 1 1
8 Leanne Klaseboer Jan Willem van Dijk 0 2
      Totaal 7 9
            
           
           
Bord nr. DSS Zwartsluis Van Dalen Glas St. Jansklooster Uitslag
1 Roelof Jan Breman Lute Voerman 2 0
2 Henk Boers Cor Boxum 2 0
3 Jacob Lok Wim Bovendeur 2 0
4 Rudie Moorman Geert Boxum 2 0
5 Klaas Wobben K. van den Heuvel 2 0
6 Anton Visscher H. van den Berg 2 0
7 Anne de Jong J. Bergkamp 0 2
8 Folkert de Jong Jarco Klaseboer 1 1
      Totaal 13 3
           

 Einduitslag:

  Eerste ronde   Tweede ronde   Derde ronde    
         
  wedstrijd bord   wedstrijd bord   wedstrijd bord   Eind
Vereniging punten punten   punten punten   punten punten   stand
O&O Genemuiden 2 13   4 25   6 34   1
DSS Zwartsluis 0 3   2 12   4 25   2
Damclub Steenwijk 2 12   2 19   2 26   3
Van Dalen Glas St. Jansklooster 0 4   0 8   0 11   4

 Behaalde punten per deelnemer

Willem Speksnijder 4   Jan van Vliet 1
Piet Visscher 5   John Folkers 3
Henk Klasen 4   Aart Robbertsen 5
Egbert Sluiter 5   Hans Dikken 4
Siem van Dalfsen 3   Erik Zomer 3
Gerrit Jan Beldman 3   Gerard Kroese 6
Erwin Meiresonne 4   Henry Klaseboer 4
Jan Willem van Dijk 6   Leanne Klaseboer 0
         
         
         
         
Roelof Jan Breman 5   Lute Voerman 2
Henk Boers 4   Cor Boxum 0
Jacob Lok 2   Wim Bovendeur 1
Rudie Moorman 3   Geert Boxum 0
Klaas Wobben 4   K. van den Heuvel 2
Anton Visscher 3   H. van den Berg 0
Anne de Jong 1   J. Bergkamp 3
Folkert de Jong 3   Jarco Klaseboer 3
         

 

Klik hier voor foto’s